Zaproszenie na konferencję
Data dodania: 2012-09-28 07:05:47

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie ma zaszczyt zaprosić na konferencję naukową skierowaną do przedsiębiorców z powiatu pszczyńskiego i bieruńsko-lędzińskiego:
„Jak wdrażać innowacje technologiczne w przedsiębiorstwie?”


Konferencja odbędzie się w dniu 4 października 2012 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie

RAMOWY PROGRAM SPOTKANIA:
Od 9.45 Rejestracja uczestników
10.00 – Rozpoczęcie konferencji
10.00 – Przywitanie uczestników – Starosta Powiatu Pszczyńskiego
10.15 – 10.45 dr Arkadiusz Szmal dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej: Uczelnia jako partner biznesowy – czy to możliwe?
10.45 – 11.05 dr inż. Lilla Knop - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej: Klastry – prawdy i mity.
11.05 – 11.30 dr inż. Sławomir Olko - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej: Innowacje i transfer technologii w Klastrach.
11.30 – 11. 50 mgr Katarzyna Papież-Pawełczak - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej: Rola obserwatorów rynku technologicznego i gospodarczego w kreowaniu i umacnianiu pozycji rynkowej przedsiębiorstw.
11.50 – Zamknięcie konferencji

W ramach konferencji możliwość skorzystania z konsultacji prowadzonych przez animatorów innowacji dla osób zainteresowanych wdrażaniem innowacji w swoim przedsiębiorstwie.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY PRZEDSIĘBIORCÓW Z POWIATU PSZCZYŃSKIEGO I BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO PRZEDSTAWICIELI WŁADZ SAMORZĄDOWYCH ORAZ PRACOWNIKÓW INSTYTUCJI OTOCZENIA BIZNESU

Konferencja współfinansowana ze środków budżetowych Samorządu Województwa Śląskiego

Zaproszenie na konferencję naukową
| Wstecz |


Copyright 2000-2008 CP S.A.

Powered by imitech.pl