II Giełda Pracodawców- zaproszenie do udziału
Data dodania: 2018-04-27 14:31:48

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach zaprasza do udziału w II Giełdzie Pracodawców organizowanej przez Izbę wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach oraz Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A.

Szanowni Państwo,
Serdeczne zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w II Giełdzie Pracodawców na terenie Miasta Tychy. Organizatorem giełdy jest:
• Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
• Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach
• Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska.


Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tychy, pan Andrzej Dziuba.
Nowe inwestycje na terenie Miasta Tychy i związane z tym faktem zapotrzebowanie na pracowników staje się dla przedsiębiorców w chwili obecnej prawdziwym wyzwaniem. Zaspokojenie wszystkich potrzeb kadrowych przedsiębiorców jest coraz bardziej problematyczne wraz z malejącą stopą bezrobocia i rosnącymi potrzebami firm.
Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców zapraszamy Państwa do udziału w II Giełdzie Pracodawców w dniu 07 czerwca 2018 roku, która odbędzie się w Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7, w godzinach 10.00 – 16.00.

Giełda skierowana jest nie tylko osób bezrobotnych, ale przede wszystkim uczniów szkół zawodowych, techników oraz liceów z terenu województwa śląskiego i województw ościennych, którzy kończą edukację. Ubiegłoroczna Giełda zgromadziła 3 tys. Odwiedzających i 30 firm. Okazała się być bardzo udanym przedsięwzięciem. Jest to zatem realna okazja do pozyskania przez Państwa firmę przyszłych pracowników, w tym ludzi młodych, wchodzących na rynek pracy oraz pracowników spoza naszego miasta.
W związku z powyższym planujemy zaprosić potencjalnych pracowników Państwa firmy nie tylko z Tychów, ale również z Oświęcimia, Mikołowa, Pszczyny, Bielska-Białej, Mysłowic, Katowic. Zaproszenie skierujemy także do absolwentów i uczniów ostatnich klas szkół wyższych, średnich i zawodowych.
Proponujemy Państwu zaprezentowanie Waszej firmy jako stabilnego pracodawcy, oferującego nie tylko ciekawą i rozwojową pracę, ale też dbającego o pracownika, jego bezpieczeństwo i potrzeby, dającego mu satysfakcję i zadowolenie z pracy.
Giełda Pracodawców to nie tylko miejsce spotkań przedsiębiorców z potencjalnymi pracownikami oraz promocji firm i pracodawców. W jej trakcie planujemy przeprowadzenie pilotażowego programu odkrywania mocnych i słabych stron, badania potencjału zawodowego potencjalnych pracowników. Przeprowadzone zostaną badania ankietowe pod kątem brakujących umiejętności, kwalifikacji, oczekiwań oraz potrzeb, aby spełnić obustronne oczekiwania związane z podjęciem zatrudnienia. Dzięki temu możliwe będzie wsparcie procesów włączenia zawodowego oraz zwiększenie potencjału zawodowego na rynku pracy.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: w sprawach merytorycznych z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach z panią Moniką Kwaśniewicz (tel. 698 609 167, e-mail: kwasniewicz@pup.tychy.pl), natomiast w sprawach organizacyjnych i technicznych z Okręgową Izbą Przemysłowo-Handlową w Tychach z panią Katarzyną Bielawską (tel. 32 327 72 77, kom. 796 596 106, lub pod adresem e-mail: k.bielawska@izba.tychy.pl).
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z biurem zarządu Izby.
Biuro Zarządu
43-100 Tychy, ul. Grota Roweckiego 42/331
tel./fax 32 327 72 77

Formularz zgłoszeniowy
| Wstecz |


Copyright 2000-2008 CP S.A.

Powered by imitech.pl